ali
    Pozabil sem geslo

Piškotki

Z nadaljnjo uporabo našega portala se strinjate z uporabo piškotkov.

Najdenih oglasov: 1.135
Mobilni telefon Samsung Galaxy Mini

Mobilni telefon Samsung Galaxy Mini

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
12,00 €
Samsung, galaxy , Android, Na dotik, Kupljen v prosti prodaji, UMTS, Digitalni fotoaparat, 3G, e-pošta, Bluetooth, Slovenski meni
WIKO SUNNY 2 PLUS - DUAL SIM nov oglas

WIKO SUNNY 2 PLUS - DUAL SIM

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
35,00 €80,00 €
Android, Na dotik, Kupljen v prosti prodaji, 3G, Digitalni fotoaparat, Bluetooth, UMTS, WLAN, Slovenski meni, GPS, Bliskavica

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Apple iPad 9.7 (2017) Wi-Fi + Cellular 128GB Siva http://si.mobileshop.eu/tableti/apple/ipad-9-7-2017-wi-fi-cellular-128gb-siva/ 4...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
HTC U Ultra LTE 64GB Roze http://si.mobileshop.eu/phablets/htc/u-ultra-lte-64gb-roze/ 282...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Nokia 7 Plus LTE 64GB Copper Črna http://si.mobileshop.eu/phablets/nokia/7-plus-lte-64gb-copper/ 393...
Telefon Samsung mini galaxy S5570

Telefon Samsung mini galaxy S5570

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
25,00 €
Samsung, Galaxy mini S5570, Android, Na dotik, Kupljen v prosti prodaji, MP3, Slovenski meni, 3G, GPS, e-pošta, Bluetooth
LG GSM telefon G Pro Lite D682, črn

LG GSM telefon G Pro Lite D682, črn

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
120,00 €
LG, G Pro Lite, Android, Na dotik, Kupljen v prosti prodaji, Slovenski meni, 4G, Bliskavica, UMTS, e-pošta, Bluetooth, Digitalni fotoaparat
Nokia Lumia 530

Nokia Lumia 530

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
60,00 €
Nokia, lumia 530, Nokia Lumia 530, na dotik, brezhibna, nova baterija, zraven vse kot ob nakupu, dela na vsa omrežjaAlso k...
Sony Xperia M4 Aqua

Sony Xperia M4 Aqua

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
95,00 €
Sony, XPERIA M4 aqua, Android, Na dotik, Odklenjen, Slovenski meni, 4G, Bliskavica, UMTS, e-pošta, Bluetooth, Digitalni fotoaparat
Benefon, TDP60HY

Benefon, TDP60HY

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
9,00 €
benefon TDP60HY, Benefon, TDP60HY, lepo ohranjen, lahko pošljem po pošti...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
JBL Bar Studio with 2 Channel Soundbar Bluetooth Črna http://si.mobileshop.eu/oprema/jbl/bar-studio-with-2-channel-soundbar-blueto...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
JBL Duet Mini Wireless In-Ear Headphones Modra http://si.mobileshop.eu/oprema/jbl/duet-mini-wireless-in-ear-headphones-modra/ 74...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
JBL Duet Mini Wireless In-Ear Headphones Srebrna http://si.mobileshop.eu/oprema/jbl/duet-mini-wireless-in-ear-headphones-srebrna/ ...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
JBL Duet Mini Wireless In-Ear Headphones Črna http://si.mobileshop.eu/oprema/jbl/duet-mini-wireless-in-ear-headphones/ 74...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
JBL Reflect Contour Wireless Sport Headphones Modra http://si.mobileshop.eu/oprema/jbl/reflect-contour-wireless-sport-headphones/ ...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
JBL T110BT Wireless In-Ear Headphone Bela Zlata http://si.mobileshop.eu/oprema/jbl/t110bt-wireless-in-ear-headphone/ 54...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Samsung Galaxy J6 (2018) Dual SIM 32GB 3GB RAM SM-J600FN/DS Lavanda http://si.mobileshop.eu/phablets/samsung/galaxy-j6-2018-dual-...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Samsung Galaxy J6 (2018) Dual SIM 32GB 3GB RAM SM-J600FN/DS Zlata http://si.mobileshop.eu/phablets/samsung/galaxy-j6-2018-dual-si...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Samsung Galaxy J6 (2018) Dual SIM 32GB 3GB RAM SM-J600FN/DS Črna http://si.mobileshop.eu/phablets/samsung/galaxy-j6-2018-dual-sim...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Xiaomi Amazfit Bip Črna http://si.mobileshop.eu/pametne-ure/xiaomi/amazfit-bip/ 87...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Xiaomi Mi Automatic Umbrella Črna http://si.mobileshop.eu/oprema/xiaomi/mi-automatic-umbrella/ 44...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Xiaomi Mi Bluetooth Speaker Pocket 2 Črna http://si.mobileshop.eu/oprema/xiaomi/mi-bluetooth-speaker-pocket-2/ 45...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Xiaomi Mi Headphones Comfort Bela http://si.mobileshop.eu/oprema/xiaomi/mi-headphones-comfort-bela/ 55...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Xiaomi Yi Home Camera 720p Bela http://si.mobileshop.eu/kamere/xiaomi/yi-home-camera-720p/ 64...
LG Q6 črn

LG Q6 črn

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
150,00 €
LG, q6, Android, Na dotik, nov telefon kupljen aprila na telekom, še neuporabljen, dodan etui, originalna embalaža...