ali
    Pozabil sem geslo

Piškotki

Z nadaljnjo uporabo našega portala se strinjate z uporabo piškotkov.

Najdenih oglasov: 2.825
samsung galaxy

samsung galaxy

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
30,00 €
Samsung, galaxy mini, star cca 6 let, zelo lepo ohranjen, s silikonskim ovitkom in steklom za ekran, baterija je nova in še zapak...Izpostavljen oglas
Samsung S6 EDGE etui nov oglas

Samsung S6 EDGE etui

Prodam Telefonija >> Deli in oprema za mobilno tel.
3,00 €
Etuiji, Novo, Navaden etui srebrno obrobljen, ter preklopni etui ki ga lahko tudi nastavite da aparat stoji pokončno. Zelo primer...
Moto G4 plus nov oglas

Moto G4 plus

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
99,00 €
Motorola, --, Android, Na dotik, Kupljen v prosti prodaji, Slovenski meni, 4G, Bliskavica, UMTS, e-pošta, Bluetooth, Digitalni fotoaparat

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Sony Xperia L1 Dual Sim 16GB G3312 Bela http://si.mobileshop.eu/phablets/sony/xperia-l1-dual-sim-16gb-g3312-bela/ 151...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Sony Xperia L1 Dual Sim 16GB G3312 Črna http://si.mobileshop.eu/phablets/sony/xperia-l1-dual-sim-16gb-g3312/ 151...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Sony Xperia XZ Premium LTE 64GB G8141 Roze http://si.mobileshop.eu/phablets/sony/xperia-xz-premium-lte-64gb-g8141-roze/ 333...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Samsung Galaxy S9 Plus LTE 64GB SM-G965F Coral Blue http://si.mobileshop.eu/phablets/samsung/galaxy-s9-plus-lte-64gb-sm-g965f-cora...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Samsung Galaxy Tab Pro S LTE 128GB SM-W703 Črna http://si.mobileshop.eu/tableti/samsung/galaxy-tab-pro-s-lte-128gb-sm-w703/ 696...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Samsung Galaxy Tab S2 8.0 (2016) LTE 32GB SM-T719 Zlata http://si.mobileshop.eu/tableti/samsung/galaxy-tab-s2-8-0-2016-lte-32gb-sm...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Samsung Galaxy Book 12 LTE 256GB 8GB RAM SM-W728 Srebrna http://si.mobileshop.eu/tableti/samsung/galaxy-book-12-lte-256gb-8gb-ram-...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Nokia 230 Dual SIM Siva http://si.mobileshop.eu/mobilni-telefoni/nokia/230-dual-sim-siva/ 74...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Google Pixel 3 XL LTE 128GB 4GB RAM Bela http://si.mobileshop.eu/phablets/google/pixel-3-xl-lte-128gb-4gb-ram-bela/ 979...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
DJI Spark Part 22 Portable Charging Srebrna http://si.mobileshop.eu/oprema/dji/spark-part-22-portable-charging/ 94...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
DJI Tello Part 1 Flight Battery Črna http://si.mobileshop.eu/oprema/dji/tello-part-1-flight-battery/ 38...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
CUBOT Nova Dual SIM 16GB 3GB RAM Zlata http://si.mobileshop.eu/phablets/cubot/nova-dual-sim-16gb-3gb-ram-zlata/ 118...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
CUBOT P20 Dual SIM 64GB 4GB RAM Gradient Črna-Violična http://si.mobileshop.eu/phablets/cubot/p20-dual-sim-64gb-4gb-ram-gradient/ ...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
DJI Inspire 2 Part 5 TB50 Intelligent Battery Črna http://si.mobileshop.eu/oprema/dji/inspire-2-part-5-tb50-intelligent-battery/ 1...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
DJI Mavic 2 Intelligent Flight Battery Siva http://si.mobileshop.eu/oprema/dji/mavic-2-intelligent-flight-battery/ 135...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
DJI Mavic 2 Part 1 Fly More Kit Črna http://si.mobileshop.eu/oprema/dji/mavic-2-part-1-fly-more-kit/ 250...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
DJI Mavic 2 Part 14 Propeller Guard Siva http://si.mobileshop.eu/oprema/dji/mavic-2-part-14-propeller-guard/ 38...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
DJI Mavic 2 Pro Drone Siva http://si.mobileshop.eu/dron/dji/mavic-2-pro-drone/ 1360...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
DJI Mavic 2 Zoom Drone Siva http://si.mobileshop.eu/dron/dji/mavic-2-zoom-drone/ 1160...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
DJI Mavic Air Part 1 Intelligent Flight Battery (Exludes IN, TW, RU) Črna http://si.mobileshop.eu/oprema/dji/mavic-air-part-1-inte...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
DJI Mavic Part 1 Intelligent Flight Battery Platinum (20) Srebrna http://si.mobileshop.eu/oprema/dji/mavic-part-1-intelligent-flig...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
DJI Mavic Part 26 Intelligent Flight Battery Siva http://si.mobileshop.eu/oprema/dji/mavic-part-26-intelligent-flight-battery/ 113...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
CUBOT Magic Dual SIM 16GB Črno Zlata http://si.mobileshop.eu/mobilni-telefoni/cubot/magic-dual-sim-16gb-Črno-zlata/ 105...