ali
    Pozabil sem geslo

Piškotki

Z nadaljnjo uporabo našega portala se strinjate z uporabo piškotkov.

Najdenih oglasov: 2.114
Ponudba za posojila med posamezniki nov oglas

Ponudba za posojila med posamezniki

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
1.000.000,00 €1.000.001,00 €
To sporočilo je namenjeno ljudem, ki potrebujejo posebno posojilo za obnovo svojega življenja. Vi ste zasebna ...
Ovitek za Sony XPERIA XA nov oglas

Ovitek za Sony XPERIA XA

Prodam Telefonija >> Deli in oprema za mobilno tel.
3,00 €
Etuiji, Novo, Naročil sem si napačen etui, zato ga prodam dalje saj je zame neuporaben, je vijolične barve z magnetnim zaklepom i...
nov oglas

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
LG K50 Dual SIM 32GB 3GB RAM Modra http://si.mobileshop.eu/phablets/lg/k50-dual-sim-32gb-3gb-ram/ 213...
nov oglas

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Nokia 8.1 Dual SIM 64GB 4GB RAM TA-1119 Vijolična http://si.mobileshop.eu/phablets/nokia/8-1-dual-sim-64gb-4gb-ram-ta-1119-vijolič...
sony xperia

sony xperia

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
40,00 €
Sony, Xperia Z3, Android, Na dotik, ...
noa core

noa core

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Ostali, noa core, sparkse, ugodno...
SAMSUNG GT-C3300K gsm telefon

SAMSUNG GT-C3300K gsm telefon

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
15,00 €
Samsung, GT-C3300K, Na dotik, 3G, Digitalni fotoaparat, MP3, Bluetooth, Bliskavica, GPS, GSM, SAMSUNG GT-C3300K gsm telefon Tehni...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Bela http://si.mobileshop.eu/oprema/xiaomi/mi-true-wireless-earbuds/ 62...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Xiaomi Redmi 7A Dual SIM 32GB 2GB RAM Morning Modra http://si.mobileshop.eu/phablets/xiaomi/redmi-7a-dual-sim-32gb-2gb-ram-morning...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Xiaomi Redmi Airdots Črna http://si.mobileshop.eu/oprema/xiaomi/redmi-airdots/ 51...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Xiaomi Amazfit Verge Lite Siva http://si.mobileshop.eu/pametne-ure/xiaomi/amazfit-verge-lite/ 117...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Huawei Honor Flypods Lite AM-H1C Modra http://si.mobileshop.eu/oprema/huawei/honor-flypods-lite-am-h1c-modra/ 106...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
DJI Osmo Pocket Part 12 Smartphone Adapter (USB C) Črna http://si.mobileshop.eu/oprema/dji/osmo-pocket-part-12-smartphone-adapter...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
DJI Ronin-S Multi-Camera Control Cable (Multi) Črna http://si.mobileshop.eu/oprema/dji/ronin-s-multi-camera-control-cable-multi-/...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Beats Studio 3 Wireless Headphones Črno Rdeča http://si.mobileshop.eu/oprema/beats/studio-3-wireless-headphones/ 309...
Prodam telefon

Prodam telefon

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
150,00 €
Samsung, Galaxy J7, Prodam Samsung Galaxy J7. Tel.: 041 860 250...
Pametni telefon CAT B15

Pametni telefon CAT B15

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
20,00 €
CAT, B15, Android, Na dotik, e-pošta, GPS, MP3, Bluetooth, Slovenski meni, Telefon sem večinoma uporabljal kot navigacijo. Telefo...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Xiaomi Mi 8 Dual SIM 128GB 6GB RAM Bela http://si.mobileshop.eu/phablets/xiaomi/mi-8-dual-sim-128gb-6gb-ram-bela/ 403...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Xiaomi Mi 8 Lite Dual SIM 128GB 6GB RAM Modra http://si.mobileshop.eu/phablets/xiaomi/mi-8-lite-dual-sim-128gb-6gb-ram-modra/ 258...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Ulefone Armor Mini Dual SIM Črno Rdeča http://si.mobileshop.eu/mobilni-telefoni/ulefone/armor-mini-dual-sim-Črno-rdeča/ 75...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Samsung Galaxy S10 Plus Dual SIM 128GB 8GB RAM SM-G975F/DS Prism Modra http://si.mobileshop.eu/phablets/samsung/galaxy-s10-plus-du...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Samsung Galaxy S10 Plus Dual SIM 128GB 8GB RAM SM-G975F/DS Prism Srebrna http://si.mobileshop.eu/phablets/samsung/galaxy-s10-plus-...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Samsung Galaxy Tab A 7.0 (2016) LTE SM-T285 Črna http://si.mobileshop.eu/tableti/samsung/galaxy-tab-a-7-0-2016-lte-sm-t285/ 147...

Prodam Telefonija >> Mobilni telefoni
Po dogovoru
Samsung Galaxy A50 Dual SIM 64GB 4GB RAM SM-A505F/DS Modra http://si.mobileshop.eu/phablets/samsung/galaxy-a50-dual-sim-64gb-4gb-r...